O firmie

O naszej firmie

Witamy na stronie pralni Agora. Od 1998 roku świadczymy najwyższej jakości usługi pralnicze.

Wieloletnia praktyka i bogata wiedza na temat pielęgnacji odzieży i wykładzin to atuty naszej firmy, które gwarantują gruntowne i skuteczne czyszczenie.

Oprócz zadowolenia klientów, jednym z naszych priorytetów jest dbałość o środowisko naturalne, dlatego stosowane przez nas środki do prania chemicznego nie stanowią zagrożenia dla otoczenia.

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowany i miły personel, który dba o profesjonalną obsługę i fachową pomoc.

 

25

Lat na rynku

500+

Zadowolonych klientów

1000+

Wypranych ubrań i dywanów

Zaletą naszej pracy jest staranność wykonania. Dbamy o przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz być pewny, że Twoje rzeczy są czyszczone z zachowaniem wszelkich europejskich standardów. Jesteśmy elastyczni – naszą pracę dostosowujemy do Twoich potrzeb. Wszystkie środki używane do prania odzieży są delikatne i nie niszczą tkanin, dzięki czemu Twoje ubrania zachowują pierwotny kolor i fason.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia. Naszą pralnię wyposażyliśmy w wysokiej klasy magiel, dzięki któremu prasowanie jest krótsze i bardziej dokładne. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji z Warszawy i okolic (do 50 km od stolicy).